Крейда Олівець - 3 штуки Strateg різнокольорова (50110) 50110
- Наявність: 191
- Виробник: Strateg
-
56 грн
Цей набір крейд - прекрасний спосіб для розвитку дрібної моторики та креативного мислення у дітей. Незалежно від того, чи вони малюють в дитячому садку, школі або вдома, набір крейд від Strateg прекрасно підійде для будь-якого творчого процесу і для створення неймовірних творінь мистецтва.
А пакування виготовлене з якісних матеріалів та дуже міцна, що дозволяє зручно зберігати всі крейди на одному місці.
Набір різнокольорових крейд від Strateg - це чудовий вибір для тих, хто хоче насолоджуватися творчим процесом та створювати чудові витвори мистецтва.
? Вік: 3+
? Комплектація: 3 крейдяні палички.
? Склад: крейда, гіпс, вода та барвник.
? Розмір 1 крейди: 7,5х1 см
| Характеристики | |
| Вікова група | від 3 років |
| Вага (г) | 50 |
| Вага (кг) | 0,05 |
| Вага в упаковці, кг | 0,05 |
| Вага, г | 50 |
| Вес | 0,05 кг |
| Вид іграшки | Крейда |
| Висота (см) | 2 |
| Висота в упаковці (см) | 2 |
| Глибина в упаковці (см) | 5 |
| Дитячий вік | від 3 років |
| Довжина (см) | 5 |
| Кількість деталей | 3 |
| Кількість деталей (шт.) | 3 |
| Кількість предметів в наборі | 3 |
| Категория товара | Набори для малювання |
| Производитель | Strateg |
| Размер | 5х10х2 см |
| Розміри упаковки | 5х10х2 см |
| Страна производитель | Україна |
| Страна регистрации | Україна |
| Страна регистрации бренда | Україна |
| Страна-производитель товара | Україна |
| Тематика | Для вулиці |
| Тип | Крейда |
| Упаковка | коробка |
| Цвет | 0,05 |
| Ширина (см) | 10 |
| Ширина в упаковці (см) | 10 |
| Возраст | від 3 років |

















