Код: 00000019850
Артикул: 4007
Мозаїка 2в1 4007
- Наявність: 20
- Виробник: Промтекс
-
137 грн
-
+
Гарантія на товар від виробника. Оплату можна здійснити готівкою, карткою або післяплатою в момент отримання товару.
Мозаїка і Абетка 2 в 1 - складається з ігрового поля, барвиста, зручна у використанні, розвиває пам'ять, сенсорне сприйняття, моторику і політ фантазії.
Мозаїка містить одразу дві гри: художню гру та математику. Художній набір складається з різнокольорових круглих деталей, з яких малюк зможе зібрати різноманітні речі та предмети. Математичний набір складається з різнокольорових циферок і математичних знаків, які допоможуть малюкові засвоїти ази арифметики.
Якщо Ви хочете купити Мозаїка і Абетка 2 в 1, напишіть нашому консультанту або наберіть нас і менеджери компанії допоможуть Вам підібрати підходящий варіант. Виробник може змінювати колірну гамму товару без попередження. Наявність кольорів уточнюйте у менеджера компанії.
Мозаїка містить одразу дві гри: художню гру та математику. Художній набір складається з різнокольорових круглих деталей, з яких малюк зможе зібрати різноманітні речі та предмети. Математичний набір складається з різнокольорових циферок і математичних знаків, які допоможуть малюкові засвоїти ази арифметики.
Якщо Ви хочете купити Мозаїка і Абетка 2 в 1, напишіть нашому консультанту або наберіть нас і менеджери компанії допоможуть Вам підібрати підходящий варіант. Виробник може змінювати колірну гамму товару без попередження. Наявність кольорів уточнюйте у менеджера компанії.
| Характеристики | |
| Вікова група | від 3 років |
| Вага (г) | 150 |
| Вага (кг) | 0,15 |
| Вага в упаковці, кг | 0,15 |
| Вага, г | 150 |
| Вес | 0,15 кг |
| Вид | Мозаики |
| Вид іграшки | Мозаїки |
| Висота (см) | 2 |
| Висота в упаковці (см) | 2 |
| Гарантия | 14 днів |
| Глибина в упаковці (см) | 28 |
| Дитячий вік | від 3 років |
| Довжина (см) | 28 |
| Категория товара | Мозаїки |
| Матеріали | пластик |
| Материал | пластик |
| Пол | Для всіх |
| Производитель | Промтекс |
| Размер | 28х17х2 см |
| Розміри упаковки | 28х17х2 см |
| Стать дитини | Для всіх |
| Страна производитель | Україна |
| Страна регистрации | Україна |
| Страна регистрации бренда | Україна |
| Страна-производитель товара | Україна |
| Тип | Мозаїки |
| Упаковка | коробка |
| Цвет | 0,15 |
| Ширина (см) | 17 |
| Ширина в упаковці (см) | 17 |
| Язык | українська |
| Возраст | від 3 років |












