Код: 00000200774
Артикул: 834-6
Набір для гри в бадмінтон зі світлом 834-6
- Наявність: 6
- Виробник: A-Toys
-
291 грн
-
+
Гарантія на товар від виробника. Оплату можна здійснити готівкою, карткою або післяплатою в момент отримання товару.
Набір для гри в бадмінтон зі світлом
Набір для гри в бадмінтон, оснащений світловим елементом, призначений для гри за умов недостатнього освітлення.
Опис
Комплект дозволяє продовжувати ігровий процес у вечірній час або в умовах низької видимості завдяки наявності світла, що робить траєкторію воланчика більш помітною.
Переваги
- Можливість гри при недостатньому освітленні
- Покращена видимість польоту воланчика
- Розширює час ігор поза межами денного світла
| Характеристики | |
| Вікова група | від 3 років |
| Вага (г) | 230 |
| Вага (кг) | 0,23 |
| Вага в упаковці, кг | 0,23 |
| Вага, г | 230 |
| Вес | 0,23 кг |
| Висота (см) | 4 |
| Висота в упаковці (см) | 4 |
| Глибина в упаковці (см) | 47 |
| Дитячий вік | від 3 років |
| Довжина (см) | 47 |
| Кількість гравців | Для 2-х |
| Кількість учасників | Для 2-х |
| Категория товара | Спортивні ігри |
| Количество игроков | Для 2-х |
| Комплект постачання | ракетка-2шт, воланчик-2шт |
| Комплектація | ракетка-2шт, воланчик-2шт |
| Комплектація | ракетка-2шт, воланчик-2шт |
| Матеріали | комбіновані матеріали |
| Материал | комбіновані матеріали |
| Производитель | A-Toys |
| Размер | 47х22х4 см |
| Розміри упаковки | 47х22х4 см |
| Свeтoвыe эффeкты | є |
| Страна производитель | Китай |
| Страна регистрации | Китай |
| Страна регистрации бренда | Китай |
| Страна-производитель товара | Китай |
| Тематика | Бадмінтон |
| Упаковка | сітка |
| Цвет | 0,23 |
| Ширина (см) | 22 |
| Ширина в упаковці (см) | 22 |
| Возраст | від 3 років |








