Мяч волейбольний №3 PVC 120 грам VB2606_Orange-Pink
- Наявність: 0
- Виробник: A-Toys
-
190 грн
М'яч волейбольний №3 PVC 120 грам
Спортивний м'яч для волейболу з позначенням розміру №3. Зовнішня оболонка виконана з PVC, що визначає синтетичну структуру поверхні та спрощує її очищення. Маса виробу становить 120 г, інформація про вагу відображена на маркуванні.
| Характеристики | |
| Вікова група | від 3 років |
| Вага (г) | 140 |
| Вага (кг) | 0,14 |
| Вага в упаковці, кг | 0,14 |
| Вага, г | 140 |
| Вес | 0,14 кг |
| Вид іграшки | М'яч |
| Висота (см) | 5 |
| Висота в упаковці (см) | 5 |
| Глибина в упаковці (см) | 20 |
| Дитячий вік | від 3 років |
| Довжина (см) | 20 |
| Категория товара | М'ячі |
| Матеріали | PVC |
| Материал | PVC |
| Производитель | A-Toys |
| Размер | 20х10х5 см |
| Розмір | №3 |
| Розміри | №3 |
| Розміри упаковки | 20х10х5 см |
| Страна производитель | Китай |
| Страна-производитель товара | Китай |
| Тематика | Волейбол |
| Тип | М'яч |
| Упаковка | сітка |
| Цвет | 0,14 |
| Ширина (см) | 10 |
| Ширина в упаковці (см) | 10 |
| Возраст | від 3 років |

















