Код: 00000880054
Артикул: Ен.1398
Настільна Гра "Повернути Кордон" Ен.1398
- Наявність: 16
- Виробник: енергія Плюс
-
230 грн
-
+
Гарантія на товар від виробника. Оплату можна здійснити готівкою, карткою або післяплатою в момент отримання товару.
Гра "ПовеНастільна Гра "Повернути Кордон"рнути Кордон"
| Характеристики | |
| Вікова група | від 6 років |
| Вага (г) | 400 |
| Вага (кг) | 0,4 |
| Вага в упаковці, кг | 0,4 |
| Вага, г | 400 |
| Вес | 0,4 кг |
| Вид іграшки | Настільна гра |
| Висота (см) | 6 |
| Висота в упаковці (см) | 6 |
| Глибина в упаковці (см) | 26 |
| Дитячий вік | від 6 років |
| Довжина (см) | 26 |
| Жанр | Патріотичні |
| Кількість гравців | 2-5 |
| Кількість учасників | 2-5 |
| Категория товара | Настільні ігри |
| Количество игроков | 2-5 |
| Комплект постачання | ігр.поле, кубик, жетони-5шт, фішки-55шт, картки-21 |
| Комплектація | ігр.поле, кубик, жетони-5шт, фішки-55шт, картки-21 |
| Комплектація | ігр.поле, кубик, жетони-5шт, фішки-55шт, картки-21 |
| Матеріали | картон, пластмаса |
| Материал | картон, пластмаса |
| Назначение | Для всієї родини |
| Производитель | Енергія Плюс |
| Размер | 26х27х6 см |
| Розміри упаковки | 26х27х6 см |
| Страна производитель | Україна |
| Страна регистрации | Україна |
| Страна регистрации бренда | Україна |
| Страна-производитель товара | Україна |
| Тип | Настільна гра |
| Упаковка | картонна коробка |
| Цвет | 0.4 |
| Ширина (см) | 27 |
| Ширина в упаковці (см) | 27 |
| Язык | українська |
| Возраст | від 6 років |













