Обруч Бамсик №1 Зіронька хулахуп 68 см 188
- Наявність: 17
- Виробник: Bamsik
-
149 грн
Обруч Бамсик №1 Зіронька — хулахуп для веселого руху
Легкий і барвистий обруч із декоративною зірочкою, створений щоб додати яскравих емоцій під час тренувань та ігор. Підходить для домашніх занять, активних перерв і святкових розваг.
Зручний у використанні — легко опановується початківцями і дозволяє ускладнювати вправи для більш досвідчених користувачів.
М'який масажний ефект під час обертання підтримує тонус м'язів і сприяє релаксації після рухової активності.
- Розвиває координацію та відчуття ритму.
- Стимулює фізичну активність у дітей і дорослих.
- Яскравий дизайн з мотивом зірочки робить вправи привабливими і мотивує до регулярних занять.
- Зручність зберігання і мобільність для прогулянок або поїздок.
| Характеристики | |
| Вікова група | від 3 років |
| Вага (г) | 200 |
| Вага (кг) | 0,2 |
| Вага в упаковці, кг | 0,2 |
| Вага, г | 200 |
| Вес | 0,2 кг |
| Вид іграшки | Обруч |
| Висота (см) | 2 |
| Висота в упаковці (см) | 2 |
| Глибина в упаковці (см) | 68 |
| Дитячий вік | від 3 років |
| Довжина (см) | 68 |
| Категория товара | Фітнес, гімнастика |
| Матеріали | пластмаса, комбіновані матеріали |
| Материал | пластмаса, комбіновані матеріали |
| Производитель | Bamsik |
| Размер | 68х68х2 см |
| Розміри упаковки | 68х68х2 см |
| Страна производитель | Україна |
| Страна регистрации | Україна |
| Страна регистрации бренда | Україна |
| Страна-производитель товара | Україна |
| Тематика | Спортивні |
| Тип | Обруч |
| Цвет | 0,2 |
| Ширина (см) | 68 |
| Ширина в упаковці (см) | 68 |
| Возраст | від 3 років |













