Код: 00000222146
Артикул: ZB2002-08
Мозаїка з деревяними кульками "Доповни картинку" ZB2002-08 (укр) ZB2002-08
- Наявність: 0
- Виробник: Vladi Toys
-
955 грн
-
+
Гарантія на товар від виробника. Оплату можна здійснити готівкою, карткою або післяплатою в момент отримання товару.
Незвичайна та яскрава гра-сортер з дерев'яними кульками не залишить байдужою вашу дитину. Два варіанти гри та незліченна кількість позитивних емоцій будуть слугувати приводом повертатись до гри знов і знов.
Комплектація: 5 формочок, щипці, 6 карток-основ, 60 дерев’яних кульок.
Мова: українська.
Вік: 3-5 років.
Комплектація: 5 формочок, щипці, 6 карток-основ, 60 дерев’яних кульок.
Мова: українська.
Вік: 3-5 років.
| Характеристики | |
| Вікова група | від 3 років |
| Вага (г) | 700 |
| Вага (кг) | 0,7 |
| Вага в упаковці, кг | 0,7 |
| Вага, г | 700 |
| Вес | 0,7 кг |
| Вид іграшки | Мозаики |
| Висота (см) | 6 |
| Висота в упаковці (см) | 6 |
| Глибина в упаковці (см) | 22 |
| Дитячий вік | від 3 років |
| Довжина (см) | 22 |
| Категория товара | Мозаїки |
| Комплект постачання | дерев.шарики-60шт, формы-5шт, картины-основы-6шт, |
| Комплектація | дерев.шарики-60шт, формы-5шт, картины-основы-6шт, |
| Комплектація | дерев.шарики-60шт, формы-5шт, картины-основы-6шт, |
| Матеріали | комбинированный |
| Материал | комбинированный |
| Производитель | Vladi Toys |
| Размер | 22х22х6 см |
| Розміри упаковки | 22х22х6 см |
| Страна производитель | Україна |
| Страна регистрации | Україна |
| Страна регистрации бренда | Україна |
| Страна-производитель товара | Україна |
| Тип | Мозаики |
| Упаковка | картонна коробка |
| Цвет | 0,7 |
| Ширина (см) | 22 |
| Ширина в упаковці (см) | 22 |
| Язык | український |
| Возраст | від 3 років |








