Код: 00000040025
Артикул: 39125
Мозаїка-пазл Фантазія 96 елементів 39125
- Наявність: 0
- Виробник: Tigres
-
234 грн
-
+
Гарантія на товар від виробника. Оплату можна здійснити готівкою, карткою або післяплатою в момент отримання товару.
Мозаїка Фантазія 96 деталей - чудовий вибір розвивальної іграшки для дитини, за допомогою якої можна створити цікаві композиції з яскравих деталей.
Це можуть бути звірятка, будиночки, машинки та будь-які інші шедеври.
Іграшка сприяє розвитку творчих здібностей, уяви, образного мислення.
Якщо Ви хочете купити Мозаїка підлогова Фантазія 96 деталей, напишіть нашому консультанту або наберіть нас і наші менеджери допоможуть Вам підібрати підходящий варіант.
Це можуть бути звірятка, будиночки, машинки та будь-які інші шедеври.
Іграшка сприяє розвитку творчих здібностей, уяви, образного мислення.
Якщо Ви хочете купити Мозаїка підлогова Фантазія 96 деталей, напишіть нашому консультанту або наберіть нас і наші менеджери допоможуть Вам підібрати підходящий варіант.
| Характеристики | |
| Вікова група | від 1 року |
| Вага (г) | 700 |
| Вага (кг) | 0,7 |
| Вага в упаковці, кг | 0,7 |
| Вага, г | 700 |
| Вес | 0,7 кг |
| Вид | Мозаики |
| Вид іграшки | Пазл |
| Висота (см) | 40 |
| Висота в упаковці (см) | 40 |
| Глибина в упаковці (см) | 6 |
| Дитячий вік | від 1 року |
| Довжина (см) | 6 |
| Кількість деталей | 96 елементів (4,8 см) |
| Кількість деталей (шт.) | 96 елементів (4,8 см) |
| Кількість предметів в наборі | 96 елементів (4,8 см) |
| Категория товара | Мозаїки |
| Материал | полімерні матеріали |
| Пол | Для всіх |
| Производитель | Tigres |
| Размер | 40х6х25 см |
| Розміри упаковки | 40х6х25 см |
| Стать дитини | Для всіх |
| Страна производитель | Україна |
| Страна регистрации | Україна |
| Страна регистрации бренда | Україна |
| Страна-производитель товара | Україна |
| Тематика | Розвиваючі |
| Тип | Пазл |
| Упаковка | картонна коробка |
| Цвет | 0,7 |
| Ширина (см) | 25 |
| Ширина в упаковці (см) | 25 |
| Возраст | від 1 року |








