Код: 00000804616
Артикул: R55050
Ігровий набір Казкова гра R55050
- Наявність: 2
- Виробник: Bambi
-
98 грн
-
+
Гарантія на товар від виробника. Оплату можна здійснити готівкою, карткою або післяплатою в момент отримання товару.
Ігровий набір Казкова гра
| Характеристики | |
| Вікова група | від 3 до 6 років |
| Вага (г) | 500 |
| Вага (кг) | 0,5 |
| Вага в упаковці, кг | 0,5 |
| Вага, г | 500 |
| Вес | 0,5 кг |
| Вид | пазл, мемори, лото |
| Висота (см) | 7 |
| Висота в упаковці (см) | 7 |
| Глибина в упаковці (см) | 18 |
| Дитячий вік | від 3 до 6 років |
| Довжина (см) | 18 |
| Кількість гравців | 1+ |
| Кількість учасників | 1+ |
| Категория товара | Навчання |
| Количество игроков | 1+ |
| Комплект постачання | ігр.поля-5шт, картки-50 шт |
| Комплектація | ігр.поля-5шт, картки-50 шт |
| Комплектація | ігр.поля-5шт, картки-50 шт |
| Матеріали | пластик, целлюлоза |
| Материал | пластик, целлюлоза |
| Производитель | Bambi |
| Размер | 18х18х7 см |
| Розміри упаковки | 18х18х7 см |
| Страна производитель | Італія |
| Страна-производитель товара | Італія |
| Тематика | Казки |
| Упаковка | коробка |
| Цвет | 0,5 |
| Ширина (см) | 18 |
| Ширина в упаковці (см) | 18 |
| Язык | російська |
| Возраст | від 3 до 6 років |








