Код: 00000011827
Артикул: 1-147
Мозаїка-пазл №6 (70 деталей 60 мм) 1-147
- Наявність: 0
- Виробник: ColorPlast
-
285 грн
-
+
Гарантія на товар від виробника. Оплату можна здійснити готівкою, карткою або післяплатою в момент отримання товару.
Мозаїка-пазл №6 - великий набір пластикових різнокольорових шестикутних елементів буде дуже корисний і цікавий допитливим малюкам від 3-х років. Елементи мозаїки, завдяки своїй формі та спеціальним пазам і виступам, легко з'єднуються між собою в будь-які, найвигадливіші фігури - квіти, фігурки тварин і чоловічків, яскраві будиночки та багато іншого. Складаючи мозаїку-пазл, малюк тренує дрібну моторику рук, залучає до гри уяву, розвиває творчі здібності, а також вчиться терпінню і посидючості. Усі елементи мозаїки виготовлені з пластику високої якості, безпечного для дитини. У комплекті: пластикові елементи діаметром - 60 мм, 70 деталей. Виробник може змінювати кольорову гаму товару без попередження. Наявність кольорів уточнюйте у менеджера компанії.
| Характеристики | |
| Вікова група | від 3 років |
| Вага (г) | 600 |
| Вага (кг) | 0,6 |
| Вага в упаковці, кг | 0,6 |
| Вага, г | 600 |
| Вес | 0,6 кг |
| Вид іграшки | Мозаики |
| Висота (см) | 7 |
| Висота в упаковці (см) | 7 |
| Глибина в упаковці (см) | 36 |
| Дитячий вік | від 3 років |
| Довжина (см) | 36 |
| Кількість деталей | 70 |
| Кількість деталей (шт.) | 70 |
| Кількість предметів в наборі | 70 |
| Категория товара | Мозаїки |
| Количество штук в упаковке (ящике) | 8 |
| Матеріали | пластик |
| Материал | пластик |
| Производитель | ColorPlast |
| Размер | 36х26х7 см |
| Розміри упаковки | 36х26х7 см |
| Страна производитель | Україна |
| Страна регистрации | Україна |
| Страна регистрации бренда | Україна |
| Страна-производитель товара | Україна |
| Тип | Мозаики |
| Упаковка | картонна коробка |
| Цвет | 0,6 |
| Ширина (см) | 26 |
| Ширина в упаковці (см) | 26 |
| Возраст | від 3 років |








