Код: 00000241012
Артикул: ZB2002-02
Мозаїка деревяна "Зоопарк" ZB2002-02
- Наявність: 0
- Виробник: Vladi Toys
-
765 грн
-
+
Гарантія на товар від виробника. Оплату можна здійснити готівкою, карткою або післяплатою в момент отримання товару.
Заповніть основи дерев'яними елементами підбираючи їх по кольорах. Знайдіть всіх мешканців зоопарку та повторіть їх назви.
Граємо та тренуємо: дрібну моторику, пам’ять, посидючість та логічне мислення.
Комплектація: 6 карток, 90 елементів мозаїки, мішечок.
Мова: українська.
Вік: 3-5 років.
Граємо та тренуємо: дрібну моторику, пам’ять, посидючість та логічне мислення.
Комплектація: 6 карток, 90 елементів мозаїки, мішечок.
Мова: українська.
Вік: 3-5 років.
| Характеристики | |
| Вікова група | від 3 до 5 років |
| Вага (г) | 550 |
| Вага (кг) | 0,55 |
| Вага в упаковці, кг | 0,55 |
| Вага, г | 550 |
| Вес | 0,55 кг |
| Вид іграшки | Мозаики |
| Висота (см) | 6 |
| Висота в упаковці (см) | 6 |
| Гарантия | 14 днів |
| Глибина в упаковці (см) | 24 |
| Дитячий вік | від 3 до 5 років |
| Довжина (см) | 24 |
| Кількість деталей | 90 |
| Кількість деталей (шт.) | 90 |
| Кількість предметів в наборі | 90 |
| Категория товара | Мозаїки |
| Комплект постачання | 6 карточек, 90 элементов |
| Комплектація | 6 карточек, 90 элементов |
| Комплектація | 6 карточек, 90 элементов |
| Пол | Для всіх |
| Производитель | Vladi Toys |
| Размер | 24х22х6 см |
| Розміри упаковки | 24х22х6 см |
| Стать дитини | Для всіх |
| Страна производитель | Україна |
| Страна регистрации | Україна |
| Страна регистрации бренда | Україна |
| Страна-производитель товара | Україна |
| Тип | Мозаики |
| Упаковка | картонна коробка |
| Цвет | 0,55 |
| Ширина (см) | 22 |
| Ширина в упаковці (см) | 22 |
| Язык | український |
| Возраст | від 3 до 5 років |








