Код: 00000220235
Артикул: VT1722-25
Настільна гра Vladi Toys пазли Хатні улюбленці розвиваючі VT1722-25
- Наявність: 9
- Виробник: Vladi Toys
-
137 грн
-
+
Гарантія на товар від виробника. Оплату можна здійснити готівкою, карткою або післяплатою в момент отримання товару.
Зберіть пазли із хатніми улюбленцями! Надзвичайно яскраві та різнобарвні картинки точно сподобаються вашій дитині.
Усі деталі великі, завдяки цьому їх дуже зручно тримати дитячими ручками.
У процесі гри з пазлами малюк тренує уяву, пам'ять, просторове сприйняття та дрібну моторику!
Комплектація: 4 пазлові картинки, 4 картонні фігурки.
Мова: українська.
Вік: від 2 років.
Усі деталі великі, завдяки цьому їх дуже зручно тримати дитячими ручками.
У процесі гри з пазлами малюк тренує уяву, пам'ять, просторове сприйняття та дрібну моторику!
Комплектація: 4 пазлові картинки, 4 картонні фігурки.
Мова: українська.
Вік: від 2 років.
| Характеристики | |
| Вікова група | від 2 років |
| Вага (г) | 200 |
| Вага (кг) | 0,2 |
| Вага в упаковці, кг | 0,2 |
| Вага, г | 200 |
| Вес | 0,2 кг |
| Вид іграшки | Пазл |
| Висота (см) | 5 |
| Висота в упаковці (см) | 5 |
| Глибина в упаковці (см) | 16 |
| Дитячий вік | від 2 років |
| Довжина (см) | 16 |
| Категория товара | Навчання |
| Комплект постачання | 4 пазлові картинки |
| Комплектація | 4 пазлові картинки |
| Комплектація | 4 пазлові картинки |
| Матеріали | комбінований |
| Материал | комбінований |
| Пол | Для всіх |
| Производитель | Vladi Toys |
| Размер | 16х18х5 см |
| Розмір | 20х15 см |
| Розміри | 20х15 см |
| Розміри упаковки | 16х18х5 см |
| Стать дитини | Для всіх |
| Страна производитель | Україна |
| Страна регистрации | Україна |
| Страна регистрации бренда | Україна |
| Страна-производитель товара | Україна |
| Тип | Пазл |
| Упаковка | коробка |
| Цвет | 0.2 |
| Ширина (см) | 18 |
| Ширина в упаковці (см) | 18 |
| Язык | українська |
| Возраст | від 2 років |









