Код: 00000040968
Артикул: 40112
Машинка Tigres самоскид 32 см з причепом 40112
- Наявність: 0
- Виробник: Tigres
-
216 грн
-
+
Гарантія на товар від виробника. Оплату можна здійснити готівкою, карткою або післяплатою в момент отримання товару.
Новинка від ТМ Tigres! Авто-самоскид 32 см з причепом — чудовий подарунок для маленького будівельника.
Міцна та яскрава машинка з рухомим кузовом робить гру реалістичною та цікавою. Додатковий причеп — справжня перевага, адже дозволяє перевозити ще більше «будівельних матеріалів» і урізноманітнює сюжетні ігри.
Іграшка виготовлена з високоякісної, безпечної пластмаси, стійкої до погодних умов, тому самоскид із причепом можна сміливо залишати на вулиці протягом усього року.
Вік: 1+
Пакування - сітка.
Міцна та яскрава машинка з рухомим кузовом робить гру реалістичною та цікавою. Додатковий причеп — справжня перевага, адже дозволяє перевозити ще більше «будівельних матеріалів» і урізноманітнює сюжетні ігри.
Іграшка виготовлена з високоякісної, безпечної пластмаси, стійкої до погодних умов, тому самоскид із причепом можна сміливо залишати на вулиці протягом усього року.
Вік: 1+
Пакування - сітка.
| Характеристики | |
| Вікова група | від 1 року |
| Вага (кг) | 0.735 |
| Вага в упаковці, кг | 0.735 |
| Вес | 0,6 кг |
| Вид іграшки | Самоскид |
| Дитячий вік | від 1 року |
| Категория товара | Транспорт і техніка |
| Матеріали | поліпропілен |
| Материал | поліпропілен |
| Производитель | Tigres |
| Размер | 50х17х21 см |
| Розміри упаковки | 50х17х21 см |
| Страна производитель | Україна |
| Страна регистрации | Україна |
| Страна регистрации бренда | Україна |
| Страна-производитель товара | Україна |
| Тематика | Спецтехніка |
| Тип | Самоскид |
| Упаковка | сітка |
| Цвет | 0.735 |
| Возраст | від 1 року |







