Код: 00000040916_2
Артикул: 39003_Horse-Carriage, Red
Машинка Mercedes з причепом 39003_Horse-Carriage Red
- Наявність: 4
- Виробник: Tigres
-
199 грн
-
+
Гарантія на товар від виробника. Оплату можна здійснити готівкою, карткою або післяплатою в момент отримання товару.
Представляємо Авто-мерс від ТМ Тигрес!
Цей захоплюючий мініатюрний транспортний засіб з причепом створено, щоб розвивати творчість і забезпечити дитині нескінченні години розваг. Завдяки привабливому дизайну та міцності деталей Авто-мерс стане ідеальним супутником для юних дослідників.
- Компактний розмір автомобіля ідеально підходить для маленьких ручок, дозволяючи дітям поринути у захоплюючі пригоди як у приміщенні, так і на вулиці, а також дозволяє легко переносити іграшку, що робить її ідеальним компаньйоном для сімейних подорожей та ігор на природі;
- Має реалістичний і привабливий дизайн, плавні вигини і яскраві кольори;
- Причіп, що входить до набору, додає нові можливості для ігор. За допомогою нього діти можуть перевозити не лише човник або коника, що йдуть у наборі, але й будь-який інший вантаж;
- Виготовлене з високоякісних матеріалів, Авто-мерс створений, щоб дарувати багато годин розваг. Міцна конструкція забезпечує довговічність, а заокруглені краї дозволяють дітям насолоджуватись своїми уявними пригодами, а батькам не турбуватись про безпеку їхніх дітей;
- Сприяє розвитку уяви, творчості, дрібної моторики та координації рухів;
- Підходить для дітей віком від 3 року;
- Іграшка доступна у 2 варіаціях:
Авто-мерс з причепом і коником;
Авто-мерс з причепом і човником.
Цей захоплюючий мініатюрний транспортний засіб з причепом створено, щоб розвивати творчість і забезпечити дитині нескінченні години розваг. Завдяки привабливому дизайну та міцності деталей Авто-мерс стане ідеальним супутником для юних дослідників.
- Компактний розмір автомобіля ідеально підходить для маленьких ручок, дозволяючи дітям поринути у захоплюючі пригоди як у приміщенні, так і на вулиці, а також дозволяє легко переносити іграшку, що робить її ідеальним компаньйоном для сімейних подорожей та ігор на природі;
- Має реалістичний і привабливий дизайн, плавні вигини і яскраві кольори;
- Причіп, що входить до набору, додає нові можливості для ігор. За допомогою нього діти можуть перевозити не лише човник або коника, що йдуть у наборі, але й будь-який інший вантаж;
- Виготовлене з високоякісних матеріалів, Авто-мерс створений, щоб дарувати багато годин розваг. Міцна конструкція забезпечує довговічність, а заокруглені краї дозволяють дітям насолоджуватись своїми уявними пригодами, а батькам не турбуватись про безпеку їхніх дітей;
- Сприяє розвитку уяви, творчості, дрібної моторики та координації рухів;
- Підходить для дітей віком від 3 року;
- Іграшка доступна у 2 варіаціях:
Авто-мерс з причепом і коником;
Авто-мерс з причепом і човником.
| Характеристики | |
| Вікова група | від 3 років |
| Вага (кг) | 0.452 |
| Вага в упаковці, кг | 0.452 |
| Вес | 0,4 кг |
| Вид іграшки | Машинка |
| Дитячий вік | від 3 років |
| Категория товара | Транспорт і техніка |
| Матеріали | поліпропілен |
| Материал | поліпропілен |
| Производитель | Tigres |
| Размер | 40х13х22 см |
| Розміри упаковки | 40х13х22 см |
| Страна производитель | Україна |
| Страна регистрации | Україна |
| Страна регистрации бренда | Україна |
| Страна-производитель товара | Україна |
| Тематика | Розважальні |
| Тип | Машинка |
| Упаковка | термоплівка |
| Цвет | 0.452 |
| Возраст | від 3 років |







