Код: 00000022902
Артикул: 4586
Машинка Технок Поліція пластикова 4586
- Наявність: 0
- Виробник: Технок
-
273 грн
-
+
Гарантія на товар від виробника. Оплату можна здійснити готівкою, карткою або післяплатою в момент отримання товару.
Іграшка "Поліція ТехноК" - це неймовірно захоплююча іграшка для дітей, які мріють стати поліцейськими. З цією іграшкою малюки зможуть відчути себе справжніми захисниками правопорядку. Захопливі пригоди, переслідування та відновлення справедливості - усе це чекає на юних дослідників, що вирішили взяти під свій контроль вулиці в мініатюрному містечку.
Завдяки реалістичному дизайну та функціональності, іграшка "Поліція ТехноК" допоможе дітям розвивати координацію рухів, уяву та соціальні навички. Вона стане вірним другом у будь-яких пригодах та допоможе малюкам краще розуміти світ навколо себе.
Нехай ваші маленькі поліцейські завжди залишаються на сторожі порядку та безпеки з іграшкою "Поліція ТехноК"!
Завдяки реалістичному дизайну та функціональності, іграшка "Поліція ТехноК" допоможе дітям розвивати координацію рухів, уяву та соціальні навички. Вона стане вірним другом у будь-яких пригодах та допоможе малюкам краще розуміти світ навколо себе.
Нехай ваші маленькі поліцейські завжди залишаються на сторожі порядку та безпеки з іграшкою "Поліція ТехноК"!
| Характеристики | |
| Вікова група | від 3 років |
| Вага (г) | 600 |
| Вага (кг) | 0,6 |
| Вага в упаковці, кг | 0,6 |
| Вага, г | 600 |
| Вес | 0,6 кг |
| Вид іграшки | Поліцейська машина |
| Висота (см) | 18 |
| Висота в упаковці (см) | 18 |
| Гарантия | 14 днів |
| Глибина в упаковці (см) | 33 |
| Дитячий вік | від 3 років |
| Довжина (см) | 33 |
| Категория товара | Транспорт і техніка |
| Количество штук в упаковке (ящике) | 6 |
| Матеріали | пластик |
| Материал | пластик |
| Пол | Хлопчик |
| Производитель | Технок |
| Размер | 33х20х18 см |
| Розмір | 33х20х18 см |
| Розміри | 33х20х18 см |
| Розміри упаковки | 33х20х18 см |
| Стать дитини | Хлопчик |
| Страна производитель | Україна |
| Страна регистрации | Україна |
| Страна регистрации бренда | Україна |
| Страна-производитель товара | Україна |
| Тематика | Спецтехніка |
| Тип | Поліцейська машина |
| Цвет | 0,6 |
| Ширина (см) | 20 |
| Ширина в упаковці (см) | 20 |
| Возраст | від 3 років |











