Машинка ТехноК "Бульдозер" пластикова 9697
- Наявність: 2
- Виробник: Технок
-
415 грн
Спецтранспорт оснащений величезним ковшем, який при переміщенні бульдозера на іншу локацію підіймається та фіксується над кабіною для того, щоб машиніст краще бачив дорогу. Також у ковші малюк зможе перевозити різні сипучі матеріали до місця призначення. Всепрохідність та потужність бульдозеру забезпечують гусениці. Іграшка не ковзатиме по поверхні оскільки гусениці з глибоким рифленням й виготовлені з м'якого пластику. Кабіна теж як у справжнього бульдозера – велика, об’ємна ще й з сидінням для машиніста. Об’ємний моторний відсік позаду машиніста підкреслює величезну силу цієї будівельної техніки.
Кожна деталь іграшки створена на подобі справжньої будівельної сучасної техніки в оновленому дизайні. Тому дитині буде цікаво гратися й підготовлювати свій майданчик для подальшого великого будівництва.
Усе виготовлено з безпечних і якісних матеріалів, щоб юний машиніст бульдозера зміг сповна відчути атмосферу захоплюючої гри.
Іграшка «Бульдозер ТехноК» чудово підійде для діток від 3 років. Пакування – сітка.
| Характеристики | |
| Вікова група | від 2 років |
| Вага (г) | 500 |
| Вага (кг) | 0,5 |
| Вага в упаковці, кг | 0,5 |
| Вага, г | 500 |
| Вес | 0,5 кг |
| Вид іграшки | Бульдозер |
| Висота (см) | 15 |
| Висота в упаковці (см) | 15 |
| Глибина в упаковці (см) | 30 |
| Дитячий вік | від 2 років |
| Довжина (см) | 30 |
| Звукoвыe эффeкты | ні |
| Категория товара | Транспорт і техніка |
| Количество штук в упаковке (ящике) | 4 |
| Матеріали | пластик, метал |
| Материал | пластик, метал |
| Пол | Хлопчик |
| Производитель | Технок |
| Размер | 30х20х15 см |
| Розміри упаковки | 30х20х15 см |
| Свeтoвыe эффeкты | ні |
| Стать дитини | Хлопчик |
| Страна производитель | Україна |
| Страна регистрации | Україна |
| Страна регистрации бренда | Україна |
| Страна-производитель товара | Україна |
| Тематика | Спецтехніка |
| Тип | Бульдозер |
| Упаковка | Сітка |
| Цвет | 0,5 |
| Ширина (см) | 20 |
| Ширина в упаковці (см) | 20 |
| Возраст | від 2 років |























