Набір солдатиків Армія мала в рюкзаку 76 елементи SSA-big
- Наявність: 114
- Виробник: Bambi
-
308 грн
У комплект входять:
фігурки солдатів двох армій
бойова техніка: танки, гелікоптери, вантажівки
оборонні споруди, вежі, паркани, мішки з піском
тематичні аксесуари: дерева, прапори, дорожні знаки та інше
Усі деталі виготовлені з безпечного пластику, мають зручний розмір та деталізований вигляд. Завдяки рюкзаку з ручками, набір легко брати з собою в подорож, на вулицю чи до друзів.
Цей набір розвиває уяву, логіку, сюжетне мислення й стане чудовим подарунком для маленьких стратегів та поціновувачів військових ігор.
| Характеристики | |
| Вікова група | від 6 років |
| Вага (г) | 330 |
| Вага (кг) | 0,33 |
| Вага в упаковці, кг | 0,33 |
| Вага, г | 330 |
| Вес | 0,33 кг |
| Вид іграшки | Набір |
| Висота (см) | 18 |
| Висота в упаковці (см) | 18 |
| Глибина в упаковці (см) | 5 |
| Дитячий вік | від 6 років |
| Довжина (см) | 5 |
| Кількість деталей | 76 |
| Кількість деталей (шт.) | 76 |
| Кількість предметів в наборі | 76 |
| Категория товара | Солдатики та Набори |
| Матеріали | комбіновані матеріали |
| Материал | комбіновані матеріали |
| Пол | Для хлопчиків |
| Производитель | Bambi |
| Размер | 18х5х21 см |
| Розміри упаковки | 18х5х21 см |
| Стать дитини | Для хлопчиків |
| Страна производитель | Китай |
| Страна-производитель товара | Китай |
| Тематика | Військовий |
| Тип | Набір |
| Упаковка | сумка |
| Цвет | 0,33 |
| Ширина (см) | 21 |
| Ширина в упаковці (см) | 21 |
| Возраст | від 6 років |


















