Код: 00000012033
Артикул: 86
Машинка Алексбамс з кульками Бамсик 86
- Наявність: 3
- Виробник: Bamsik
-
418 грн
-
+
Гарантія на товар від виробника. Оплату можна здійснити готівкою, карткою або післяплатою в момент отримання товару.
Алексбамс кульки великі. У наборі крім вантажівки є різнокольорові кульки 8 шт. Вантажівка має рухомі елементи. Габарити 36 x 24 x 17 см. Вага 1,070 г
| Характеристики | |
| Вікова група | від 3 років |
| Вага (г) | 1100 |
| Вага (кг) | 1,1 |
| Вага в упаковці, кг | 1,1 |
| Вага, г | 1100 |
| Вес | 1,1 кг |
| Вид іграшки | Самоскид |
| Висота (см) | 23 |
| Висота в упаковці (см) | 23 |
| Глибина в упаковці (см) | 40 |
| Дитячий вік | від 3 років |
| Довжина (см) | 40 |
| Звукoвыe эффeкты | ні |
| Категория товара | Транспорт і техніка |
| Комплект постачання | машинка-1шт, м'яч-8шт |
| Комплектація | машинка-1шт, м'яч-8шт |
| Комплектація | машинка-1шт, м'яч-8шт |
| Матеріали | пластмаса, комбінований |
| Материал | пластмаса, комбінований |
| Пол | Хлопчик |
| Производитель | Bamsik |
| Размер | 40х27х23 см |
| Розміри упаковки | 40х27х23 см |
| Свeтoвыe эффeкты | ні |
| Стать дитини | Хлопчик |
| Страна производитель | Україна |
| Страна регистрации | Україна |
| Страна регистрации бренда | Україна |
| Страна-производитель товара | Україна |
| Тип | Самоскид |
| Упаковка | Сітка |
| Цвет | 1,1 |
| Ширина (см) | 27 |
| Ширина в упаковці (см) | 27 |
| Возраст | від 3 років |








