Ігровий набір Паркінг на батарейках MY103
- Наявність: 6
- Виробник: Без бренду
-
800 грн
Ігровий набір Паркінг на батарейках
Ігровий набір стане захопливим доповненням до дитячих сюжетних ігор. Формат паркінгу відкриває багато варіантів для вигадування власних сценаріїв, а живлення від батарейок додає зручності у використанні. Такий набір підходить для активної гри вдома, допомагає урізноманітнити дозвілля та створює цікаву атмосферу під час гри.
Завдяки виконанню у форматі паркінгу набір добре підходить для ігор з машинками та відтворення міського життя. Батарейкове живлення робить використання практичним, а сам набір може стати гарним вибором для дітей, які люблять транспорт, дороги та ігрові конструкції.
| Характеристики | |
| Вікова група | від 3 років |
| Вес | 0,7 кг |
| Вид іграшки | Паркінг |
| Дитячий вік | від 3 років |
| Елементи живлення | батарейка |
| Елементи живлення в комплекті | 3шт*АА 1,5V (не в комплекті) |
| Звукoвыe эффeкты | є |
| К-ть батарейок | 3шт*АА 1,5V (не в комплекті) |
| Категория товара | Паркінги, автотреки та гаражі |
| Матеріали | комбіновані матеріали |
| Материал | комбіновані матеріали |
| Производитель | Без бренду |
| Размер | 28х20х20 см |
| Розміри упаковки | 28х20х20 см |
| Свeтoвыe эффeкты | є |
| Страна производитель | Китай |
| Страна регистрации | Китай |
| Страна регистрации бренда | Китай |
| Страна-производитель товара | Китай |
| Тематика | Спецслужби |
| Тип | Паркінг |
| Тип елементів живлення | 3шт*АА 1,5V (не в комплекті) |
| Упаковка | коробка |
| Элемент питания | батарейка |
| Возраст | від 3 років |










