Код: 00000240398
Артикул: VT5411-19
Магнітна гра Vladi Toys Академія розвитку Чудо-математика Цифри та фігури навчальна VT5411-19
- Наявність: 3
- Виробник: Vladi Toys
-
303 грн
-
+
Гарантія на товар від виробника. Оплату можна здійснити готівкою, карткою або післяплатою в момент отримання товару.
Диво-цифри, диво-фігури та кумедні математичні знаки в розвиваючій грі «Диво-математика» від Vladi Toys. Грайте та навчайтесь весело!
Комплектація: 31 магніт
Вік: 3-5 років
Комплектація: 31 магніт
Вік: 3-5 років
| Характеристики | |
| Вікова група | від 3 до 5 років |
| Вага (г) | 300 |
| Вага (кг) | 0,3 |
| Вага в упаковці, кг | 0,3 |
| Вага, г | 300 |
| Вес | 0,3 кг |
| Вид іграшки | Цифри |
| Висота (см) | 5 |
| Висота в упаковці (см) | 5 |
| Глибина в упаковці (см) | 13 |
| Дитячий вік | від 3 до 5 років |
| Довжина (см) | 13 |
| Категория товара | Навчання |
| Комплект постачання | 31 магніт |
| Комплектація | 31 магніт |
| Комплектація | 31 магніт |
| Матеріали | комбінований |
| Материал | комбінований |
| Пол | Для всіх |
| Производитель | Vladi Toys |
| Размер | 13х16х5 см |
| Розміри упаковки | 13х16х5 см |
| Стать дитини | Для всіх |
| Страна производитель | Україна |
| Страна регистрации | Україна |
| Страна регистрации бренда | Україна |
| Страна-производитель товара | Україна |
| Тематика | Магнітні |
| Тип | Цифри |
| Упаковка | коробка |
| Цвет | 0,3 |
| Ширина (см) | 16 |
| Ширина в упаковці (см) | 16 |
| Язык | українська |
| Возраст | від 3 до 5 років |









