Магнітна гра Vladi Toys Академія розвитку Англійська. 12 місяців навчальна VT5411-10
- Наявність: 3
- Виробник: Vladi Toys
-
215 грн
Граємо та тренуємо: пам’ять, увагу, словниковий запас, вчимо англійською назви місяців, пір року, ознаки сезонів.
Набір містить: 34 магніти, 8 карток, правила гри.
Мова: українська.
Вік: 4-7 років.
| Характеристики | |
| Вікова група | від 3 років |
| Вага (г) | 300 |
| Вага (кг) | 0,3 |
| Вага в упаковці, кг | 0,3 |
| Вага, г | 300 |
| Вес | 0,3 кг |
| Висота (см) | 6 |
| Висота в упаковці (см) | 6 |
| Глибина в упаковці (см) | 19 |
| Дитячий вік | від 3 років |
| Довжина (см) | 19 |
| Категория товара | Навчання |
| Комплект постачання | магніт-34шт, картки-8шт |
| Комплектація | магніт-34шт, картки-8шт |
| Комплектація | магніт-34шт, картки-8шт |
| Матеріали | комбінований |
| Материал | комбінований |
| Пол | Для всіх |
| Производитель | Vladi Toys |
| Размер | 19х23х6 см |
| Розміри упаковки | 19х23х6 см |
| Стать дитини | Для всіх |
| Страна производитель | Україна |
| Страна регистрации | Україна |
| Страна регистрации бренда | Україна |
| Страна-производитель товара | Україна |
| Тематика | Навчальні |
| Упаковка | картонна коробка |
| Цвет | 0,3 |
| Ширина (см) | 23 |
| Ширина в упаковці (см) | 23 |
| Язык | англійська |
| Возраст | від 3 років |


















