М?яка іграшка Macik Лінивець 48 см МС 160301-01
- Наявність: 3
- Виробник: Macik
-
325 грн
М?яка іграшка Macik — Лінивець 48 см
Macik представляє м?яку іграшку у вигляді лінивця висотою 48 см.
Характеристики
- Бренд: Macik
- Тип: м?яка іграшка
- Модель: Лінивець
- Висота: 48 см
Коротко
М?яка іграшка у формі лінивця від Macik, висота — 48 см.
| Характеристики | |
| Вікова група | від 3 років |
| Вага (г) | 160 |
| Вага (кг) | 0,16 |
| Вага в упаковці, кг | 0,16 |
| Вага, г | 160 |
| Вес | 0,16 кг |
| Висота (см) | 48 |
| Висота в упаковці (см) | 48 |
| Глибина в упаковці (см) | 20 |
| Дитячий вік | від 3 років |
| Довжина (см) | 20 |
| Звукoвыe эффeкты | ні |
| Категория товара | Брязкальця та прорізувачі |
| Матеріали | комбіновані матеріали |
| Материал | комбіновані матеріали |
| Производитель | Macik |
| Размер | 20х6х48 см |
| Розміри упаковки | 20х6х48 см |
| Страна производитель | Україна |
| Страна регистрации | Україна |
| Страна регистрации бренда | Україна |
| Страна-производитель товара | Україна |
| Тематика | Тварини |
| Упаковка | пакет |
| Цвет | 0,16 |
| Ширина (см) | 6 |
| Ширина в упаковці (см) | 6 |
| Возраст | від 3 років |




















