Код: 00000882020
Артикул: Ен.1923
Гра Супер ЛОТО "Тварини" Ен.1923
- Наявність: 9
- Виробник: енергія Плюс
-
126 грн
-
+
Гарантія на товар від виробника. Оплату можна здійснити готівкою, карткою або післяплатою в момент отримання товару.
Гра Супер ЛОТО "Тварини"
| Характеристики | |
| Вікова група | від 3 до 6 років |
| Вага (г) | 300 |
| Вага (кг) | 0,3 |
| Вага в упаковці, кг | 0,3 |
| Вага, г | 300 |
| Вес | 0,3 кг |
| Вид іграшки | Настільна гра |
| Висота (см) | 4 |
| Висота в упаковці (см) | 4 |
| Глибина в упаковці (см) | 19 |
| Дитячий вік | від 3 до 6 років |
| Довжина (см) | 19 |
| Кількість гравців | Від 2 до 4 |
| Кількість учасників | Від 2 до 4 |
| Категория товара | Настільні ігри |
| Количество игроков | Від 2 до 4 |
| Комплект постачання | ігр. поле-4шт, картки-36 шт |
| Комплектація | ігр. поле-4шт, картки-36 шт |
| Комплектація | ігр. поле-4шт, картки-36 шт |
| Матеріали | картон |
| Материал | картон |
| Назначение | Для дітей |
| Производитель | Енергія Плюс |
| Размер | 19х25х4 см |
| Розміри упаковки | 19х25х4 см |
| Страна производитель | Україна |
| Страна регистрации | Україна |
| Страна регистрации бренда | Україна |
| Страна-производитель товара | Україна |
| Тематика | Лото |
| Тип | Настільна гра |
| Упаковка | картонна коробка |
| Цвет | 0,3 |
| Ширина (см) | 25 |
| Ширина в упаковці (см) | 25 |
| Язык | українська |
| Возраст | від 3 до 6 років |







