Лялька пупс 35 см інтерактивна горщик аксесуари одяг для дівчаток 98031
- Наявність: 2
- Виробник: Kai Han
-
748 грн
В наявності маємо різного дизайну (одягу та кольору волосся).
Лялька може пити воду з пляшечки та ходити на горщик (пісяти).
Набір містить все необхідне для повноцінної сюжетно-рольової гри "у дочки-матері".
В комплект входить горщик, посуд, пляшечка для годування, пустушка, брязкальце та додатковий комплект одягу.
Гра з цими пупсами розвиває у дітей почуття турботи, відповідальності, співчуття, а також соціальні навички та воображення через рольову гру.
Вік: 3+
Розмір упаковки 45?10?34 см
| Характеристики | |
| Вікова група | від 3 років |
| Вага (г) | 750 |
| Вага (кг) | 0,75 |
| Вага в упаковці, кг | 0,75 |
| Вага, г | 750 |
| Вес | 0,75 кг |
| Вид іграшки | Пупси |
| Висота (см) | 45 |
| Висота в упаковці (см) | 45 |
| Глибина в упаковці (см) | 10 |
| Дитячий вік | від 3 років |
| Довжина (см) | 10 |
| Категория товара | Пупси |
| Комплект постачання | лялька-1шт, аксесуари |
| Комплектація | лялька-1шт, аксесуари |
| Комплектація | лялька-1шт, аксесуари |
| Матеріали | безпечний пластик |
| Материал | безпечний пластик |
| Производитель | Kai Han |
| Размер | 45х10х34 см |
| Розміри упаковки | 45х10х34 см |
| Страна производитель | Китай |
| Страна регистрации | Китай |
| Страна регистрации бренда | Китай |
| Страна-производитель товара | Китай |
| Тематика | Розважальні |
| Тип | Пупси |
| Упаковка | коробка |
| Цвет | 0,75 |
| Ширина (см) | 34 |
| Ширина в упаковці (см) | 34 |
| Возраст | від 3 років |

















