Код: 00000120883
Артикул: K771
Чарівна паличка Єдиноріг K771
- Наявність: 50
- Виробник: Bambi
-
144 грн
-
+
Гарантія на товар від виробника. Оплату можна здійснити готівкою, карткою або післяплатою в момент отримання товару.
Чарівна паличка Єдиноріг
| Характеристики | |
| Вікова група | від 3 років |
| Вага (г) | 100 |
| Вага (кг) | 0,1 |
| Вага в упаковці, кг | 0,1 |
| Вага, г | 100 |
| Вес | 0,1 кг |
| Вид іграшки | Чарівна паличка |
| Висота (см) | 8 |
| Висота в упаковці (см) | 8 |
| Глибина в упаковці (см) | 8 |
| Дитячий вік | від 3 років |
| Довжина (см) | 8 |
| Елементи живлення в комплекті | 3шт*АА 1,5V (не входят в комплект) |
| Звукoвыe эффeкты | є |
| К-ть батарейок | 3шт*АА 1,5V (не входят в комплект) |
| Категория товара | Скриньки, косметика та прикраси |
| Матеріали | пластик |
| Материал | пластик |
| Производитель | Bambi |
| Размер | 8х30х8 см |
| Розміри упаковки | 8х30х8 см |
| Свeтoвыe эффeкты | є |
| Страна производитель | Китай |
| Страна-производитель товара | Китай |
| Тематика | Музичне |
| Тип | Чарівна паличка |
| Тип елементів живлення | 3шт*АА 1,5V (не входят в комплект) |
| Упаковка | кульок |
| Цвет | 0,1 |
| Ширина (см) | 30 |
| Ширина в упаковці (см) | 30 |
| Возраст | від 3 років |







