Код: 00000070755
Артикул: glider-48
Літак планер для дітей glider-48
- Наявність: 0
- Виробник: G Y
-
89 грн
-
+
Гарантія на товар від виробника. Оплату можна здійснити готівкою, карткою або післяплатою в момент отримання товару.
Літак планер для дітей
Безмоторний планер, призначений для дитячих ігор на відкритому повітрі. Простий у запуску руками, дозволяє спостерігати за польотом і змінювати траєкторію під час гри. Конструкція розроблена з урахуванням безпеки і зручності використання, а ігровий процес заохочує рухливість та інтерес до польотів.
| Характеристики | |
| Вікова група | від 3 років |
| Вес | 0,05 кг |
| Вид іграшки | Запускалка |
| Дитячий вік | від 3 років |
| Категория товара | Запускалки та бумеранги |
| Матеріали | комбіновані матеріали |
| Материал | комбіновані матеріали |
| Производитель | G Y |
| Размер | 48х14х5 см |
| Розміри упаковки | 48х14х5 см |
| Страна производитель | Китай |
| Страна регистрации | Китай |
| Страна регистрации бренда | Китай |
| Страна-производитель товара | Китай |
| Тематика | Для вулиці |
| Тип | Запускалка |
| Упаковка | пакет |
| Возраст | від 3 років |








