Код: 00000130012
Артикул: **
Літаючий змій **
- Наявність: 1
- Виробник: Без бренду
-
146 грн
-
+
Гарантія на товар від виробника. Оплату можна здійснити готівкою, карткою або післяплатою в момент отримання товару.
Літаючий змій
| Характеристики | |
| Вікова група | від 6 років |
| Вага (г) | 70 |
| Вага (кг) | 0,07 |
| Вага в упаковці, кг | 0,07 |
| Вага, г | 70 |
| Вес | 0,07 кг |
| Вид іграшки | Повітряний змій |
| Висота (см) | 32 |
| Висота в упаковці (см) | 32 |
| Глибина в упаковці (см) | 21 |
| Дитячий вік | від 6 років |
| Довжина (см) | 21 |
| Звукoвыe эффeкты | є |
| Категория товара | Запускалки та бумеранги |
| Комплект постачання | іграшка, зарядний пристрій |
| Комплектація | іграшка, зарядний пристрій |
| Комплектація | іграшка, зарядний пристрій |
| Матеріали | комбинированный |
| Материал | комбинированный |
| Производитель | Без бренду |
| Размер | 21х5х32 см |
| Розміри упаковки | 21х5х32 см |
| Свeтoвыe эффeкты | є |
| Страна производитель | Китай |
| Страна-производитель товара | Китай |
| Тематика | Для вулиці |
| Тип | Повітряний змій |
| Упаковка | кульок |
| Цвет | 0,07 |
| Ширина (см) | 5 |
| Ширина в упаковці (см) | 5 |
| Язык | українська |
| Возраст | від 6 років |










