Код: 00000013700
Артикул: 016/5
Лійка №3 "Ромашка" 016/5
- Наявність: 80
- Виробник: Bamsik
-
68 грн
-
+
Гарантія на товар від виробника. Оплату можна здійснити готівкою, карткою або післяплатою в момент отримання товару.
Виробник може змінювати колірну гамму товару без попередження. Наявність кольорів уточнюйте у менеджера компанії.
| Характеристики | |
| Вікова група | від 1 року |
| Вага (г) | 50 |
| Вага (кг) | 0,05 |
| Вага в упаковці, кг | 0,05 |
| Вага, г | 50 |
| Вес | 0,05 кг |
| Вид іграшки | Лійка |
| Висота (см) | 7 |
| Висота в упаковці (см) | 7 |
| Глибина в упаковці (см) | 15 |
| Дитячий вік | від 1 року |
| Довжина (см) | 15 |
| Категория товара | Іграшки для пісочниці |
| Количество штук в упаковке (ящике) | 40 шт |
| Матеріали | пластмаса, комбіновані матеріали |
| Материал | пластмаса, комбіновані матеріали |
| Пол | Для всіх |
| Производитель | Bamsik |
| Размер | 15х15х7 см |
| Розміри упаковки | 15х15х7 см |
| Стать дитини | Для всіх |
| Страна производитель | Україна |
| Страна регистрации | Україна |
| Страна регистрации бренда | Україна |
| Страна-производитель товара | Україна |
| Тематика | Пісочниця |
| Тип | Лійка |
| Цвет | 0.05 |
| Ширина (см) | 15 |
| Ширина в упаковці (см) | 15 |
| Возраст | від 1 року |







