Код: 00000210175
Артикул: 55647
Набір "Маска трубка" 55647
- Наявність: 18
- Виробник: Intex
-
550 грн
-
+
Гарантія на товар від виробника. Оплату можна здійснити готівкою, карткою або післяплатою в момент отримання товару.
Набір "Маска, трубка"
| Характеристики | |
| Вікова група | від 8 років |
| Вага (г) | 450 |
| Вага (кг) | 0,45 |
| Вага в упаковці, кг | 0,45 |
| Вага, г | 450 |
| Вес | 0,45 кг |
| Вид іграшки | Набір для плавання |
| Висота (см) | 10 |
| Висота в упаковці (см) | 10 |
| Гарантия | 14 днів |
| Глибина в упаковці (см) | 52 |
| Дитячий вік | від 8 років |
| Довжина (см) | 52 |
| Категория товара | Набори для плавання |
| Комплект постачання | маска та трубка |
| Комплектація | маска та трубка |
| Комплектація | маска та трубка |
| Матеріали | комбіновані матеріали |
| Материал | комбіновані матеріали |
| Пол | Для всіх |
| Производитель | Intex |
| Размер | 52х24х10 см |
| Розміри упаковки | 52х24х10 см |
| Стать дитини | Для всіх |
| Страна производитель | Китай |
| Страна регистрации | Китай |
| Страна регистрации бренда | Китай |
| Страна-производитель товара | Китай |
| Тематика | Плавання |
| Тип | Набір для плавання |
| Упаковка | блістер |
| Цвет | 0,45 |
| Ширина (см) | 24 |
| Ширина в упаковці (см) | 24 |
| Возраст | від 8 років |









