Кульки для сухого басейну Бамсик 65 штук 8 см 264
- Наявність: 2
- Виробник: Bamsik
-
585 грн
Кульки для сухого басейну «Бамсик»
Опис товару
Набір кульок для сухого басейну бренду Бамсик. У комплекті 65 штук, кожна кулька має діаметр 8 см.
Характеристики
- Бренд: Бамсик
- Кількість: 65 штук
- Діаметр кульки: 8 см
- Призначення: для сухого басейну
Коротко: набір кульок для наповнення сухого басейну — 65 штук діаметром 8 см.
| Характеристики | |
| Вікова група | від 1 року |
| Вага (г) | 1000 |
| Вага (кг) | 1 |
| Вага в упаковці, кг | 1 |
| Вага, г | 1000 |
| Вес | 1 кг |
| Вид іграшки | Кульки |
| Висота (см) | 27 |
| Висота в упаковці (см) | 27 |
| Глибина в упаковці (см) | 37 |
| Дитячий вік | від 1 року |
| Довжина (см) | 37 |
| Кількість деталей | 65 |
| Кількість деталей (шт.) | 65 |
| Кількість предметів в наборі | 65 |
| Категория товара | Кульки для сухого басейну |
| Матеріали | пластмаса, комбіновані матеріали |
| Материал | пластмаса, комбіновані матеріали |
| Производитель | Bamsik |
| Размер | 37х42х27 см |
| Розмір | діаметр 8 см |
| Розміри | діаметр 8 см |
| Розміри упаковки | 37х42х27 см |
| Страна производитель | Україна |
| Страна регистрации | Україна |
| Страна регистрации бренда | Україна |
| Страна-производитель товара | Україна |
| Тематика | Розважальні |
| Тип | Кульки |
| Упаковка | сумка |
| Цвет | 1 |
| Ширина (см) | 42 |
| Ширина в упаковці (см) | 42 |
| Возраст | від 1 року |

















