Код: 00000040921
Артикул: 39380
Багатофункціональний ігровий столик для дітей 39380
- Наявність: 2
- Виробник: Tigres
-
1225 грн
-
+
Гарантія на товар від виробника. Оплату можна здійснити готівкою, карткою або післяплатою в момент отримання товару.
Яскравий ігровий столик для дітей від 1 року.
Оптимальної висоти для дитини, стійкий та міцний.
На ігровому полі столика 3 великих тематичних сектора:
1. Сектор міні кухня з плиткою та кухонними аксесуарами:
- 2 глибокі мисочки
- 2 ложечки
- сковорідка з ручкою
- каструля з кришкою
- шумівка
- ополоник
- лопатка кухонна с прорізами
- лопатка кухонна звичайна
2. Розвиваючий сектор-сортер.
На кришці сектора 10 отворів різної форми для яких малюку необхідно підібрати відповідну фішку. Фішки входять в комплект.
3. Сектор -cтолик з кришкою. Його можна використовувати:
- для гри з водою та піском.
- насипати крупи, горіхи, для розвитку дрібної моторики.
- використовувати для зберігання конструкторів та ін. наборів.
Іграшка - Багатофункціональний ігровий столик для дітей від ТМ Tigres - ідеальний варіант для гри вдома та на вулиці.
До іграшки додається комплект наклейок на різні тематичні зони, а також інструкція з монтажу.
Пакування - яскрава картонна коробка.
Оптимальної висоти для дитини, стійкий та міцний.
На ігровому полі столика 3 великих тематичних сектора:
1. Сектор міні кухня з плиткою та кухонними аксесуарами:
- 2 глибокі мисочки
- 2 ложечки
- сковорідка з ручкою
- каструля з кришкою
- шумівка
- ополоник
- лопатка кухонна с прорізами
- лопатка кухонна звичайна
2. Розвиваючий сектор-сортер.
На кришці сектора 10 отворів різної форми для яких малюку необхідно підібрати відповідну фішку. Фішки входять в комплект.
3. Сектор -cтолик з кришкою. Його можна використовувати:
- для гри з водою та піском.
- насипати крупи, горіхи, для розвитку дрібної моторики.
- використовувати для зберігання конструкторів та ін. наборів.
Іграшка - Багатофункціональний ігровий столик для дітей від ТМ Tigres - ідеальний варіант для гри вдома та на вулиці.
До іграшки додається комплект наклейок на різні тематичні зони, а також інструкція з монтажу.
Пакування - яскрава картонна коробка.
| Характеристики | |
| Вікова група | від 1 року |
| Вага (кг) | 3.62 |
| Вага в упаковці, кг | 3.62 |
| Вес | 3,1 кг |
| Вид іграшки | Набір |
| Дитячий вік | від 1 року |
| Категория товара | Меблі для дитячої |
| Матеріали | поліпропілен |
| Материал | поліпропілен |
| Производитель | Tigres |
| Размер | 59х20х35 см |
| Розмір | 48х42 см |
| Розміри | 48х42 см |
| Розміри упаковки | 59х20х35 см |
| Страна производитель | Україна |
| Страна регистрации | Україна |
| Страна регистрации бренда | Україна |
| Страна-производитель товара | Україна |
| Тематика | Розвиваючі |
| Тип | Набір |
| Упаковка | картонна коробка |
| Цвет | 3.62 |
| Возраст | від 1 року |











