Кубики Технок "Весела абетка" 9 кубиків 1806
- Наявність: 10
- Виробник: Технок
-
324 грн
Виробник Україна
Розмір 21х7х21см Виробник може змінювати кольорову гаму товару без попередження. Наявність кольорів уточнюйте у менеджера компанії.
| Характеристики | |
| Вікова група | від 3 років |
| Вага (г) | 200 |
| Вага (кг) | 0,2 |
| Вага в упаковці, кг | 0,2 |
| Вага, г | 200 |
| Вес | 0,2 кг |
| Вид іграшки | Кубики |
| Висота (см) | 7 |
| Висота в упаковці (см) | 7 |
| Гарантия | 14 днів |
| Глибина в упаковці (см) | 21 |
| Дитячий вік | від 3 років |
| Довжина (см) | 21 |
| Категория товара | Кубики та пірамідки |
| Количество штук в упаковке (ящике) | 26 |
| Комплект постачання | кубики-9шт |
| Комплектація | кубики-9шт |
| Комплектація | кубики-9шт |
| Матеріали | пластик |
| Материал | пластик |
| Пол | Для всіх |
| Производитель | Технок |
| Размер | 21х21х7 см |
| Розміри упаковки | 21х21х7 см |
| Стать дитини | Для всіх |
| Страна производитель | Україна |
| Страна регистрации | Україна |
| Страна регистрации бренда | Україна |
| Страна-производитель товара | Україна |
| Тематика | Розвиваючі |
| Тип | Кубики |
| Упаковка | Сітка |
| Цвет | 0,2 |
| Ширина (см) | 21 |
| Ширина в упаковці (см) | 21 |
| Язык | український |
| Возраст | від 3 років |

















