Код: 00000011025
Артикул: 27
Набір кубиків Бамсик Кубик Сіті "9" пластиковий 27
- Наявність: 24
- Виробник: Bamsik
-
113 грн
-
+
Гарантія на товар від виробника. Оплату можна здійснити готівкою, карткою або післяплатою в момент отримання товару.
Набір кубиків Бамсик — Кубик Сіті "9"
Кубик Сіті "9" від Бамсик — це пластиковий набір кубиків.
Характеристики
- Тип: набір кубиків
- Назва/модель: Кубик Сіті "9"
- Виробник: Бамсик
- Матеріал: пластик
| Характеристики | |
| Вікова група | від 3 років |
| Вага (г) | 120 |
| Вага (кг) | 0,12 |
| Вага в упаковці, кг | 0,12 |
| Вага, г | 120 |
| Вес | 0,12 кг |
| Вид іграшки | Кубики |
| Висота (см) | 6 |
| Висота в упаковці (см) | 6 |
| Глибина в упаковці (см) | 16 |
| Дитячий вік | від 3 років |
| Довжина (см) | 16 |
| Категория товара | Кубики та пірамідки |
| Комплект постачання | 9 кубиків (5,5х5,5х5,5 см) |
| Комплектація | 9 кубиків (5,5х5,5х5,5 см) |
| Комплектація | 9 кубиків (5,5х5,5х5,5 см) |
| Матеріали | пластмаса, комбіновані матеріали |
| Материал | пластмаса, комбіновані матеріали |
| Производитель | Bamsik |
| Размер | 16х16х6 см |
| Розміри упаковки | 16х16х6 см |
| Страна производитель | Україна |
| Страна регистрации | Україна |
| Страна регистрации бренда | Україна |
| Страна-производитель товара | Україна |
| Тематика | Розвиваючі |
| Тип | Кубики |
| Упаковка | сітка |
| Цвет | 0,12 |
| Ширина (см) | 16 |
| Ширина в упаковці (см) | 16 |
| Возраст | від 3 років |










