Кубики Промтекс „Арифметика” розвиваючі 4046
- Наявність: 30
- Виробник: Промтекс
-
178 грн
Кубики Промтекс «Арифметика» — розвиваючий набір для дітей, що допомагає у ігровій формі знайомитися з числами та простими математичними діями.
Граючи з кубиками, дитина розвиває логічне мислення, пам’ять, уважність та посидючість. Набір сприяє формуванню інтересу до математики та навчання.
Особливості:
- Розвиток математичних навичок через гру
- Покращення пам’яті та концентрації
- Якісний і безпечний матеріал
| Характеристики | |
| Вікова група | від 3 років |
| Вага (г) | 170 |
| Вага (кг) | 0,17 |
| Вага в упаковці, кг | 0,17 |
| Вага, г | 170 |
| Вес | 0,17 кг |
| Вид іграшки | Кубики |
| Висота (см) | 13 |
| Висота в упаковці (см) | 13 |
| Глибина в упаковці (см) | 4 |
| Дитячий вік | від 3 років |
| Довжина (см) | 4 |
| Кількість деталей | 12 |
| Кількість деталей (шт.) | 12 |
| Кількість предметів в наборі | 12 |
| Категория товара | Кубики та пірамідки |
| Матеріали | комбіновані матеріали |
| Материал | комбіновані матеріали |
| Производитель | Промтекс |
| Размер | 13х4х17 см |
| Розміри упаковки | 13х4х17 см |
| Страна производитель | Україна |
| Страна-производитель товара | Україна |
| Тематика | Розвиваючі |
| Тип | Кубики |
| Упаковка | картонна коробка |
| Цвет | 0,17 |
| Ширина (см) | 17 |
| Ширина в упаковці (см) | 17 |
| Возраст | від 3 років |











