Кубик "Логіка" T057-3
- Наявність: 1
- Виробник: Без бренду
-
130 грн
| Характеристики | |
| Вікова група | від 3 років |
| Вага (г) | 100 |
| Вага (кг) | 0,1 |
| Вага в упаковці, кг | 0,1 |
| Вага, г | 100 |
| Вес | 0,1 кг |
| Вид іграшки | Кубик Рубіка |
| Висота (см) | 10 |
| Висота в упаковці (см) | 10 |
| Глибина в упаковці (см) | 15 |
| Дитячий вік | від 3 років |
| Довжина (см) | 15 |
| Категория товара | Головоломки |
| Матеріали | пластик |
| Материал | пластик |
| Производитель | Без бренду |
| Размер | 15х20х10 см |
| Розміри упаковки | 15х20х10 см |
| Страна производитель | Китай |
| Страна-производитель товара | Китай |
| Тематика | Логические |
| Тип | Кубик Рубіка |
| Упаковка | блістер |
| Цвет | 0,1 |
| Ширина (см) | 20 |
| Ширина в упаковці (см) | 20 |
| Возраст | від 3 років |

















