Пазл Dodo Русалонька 60 елементів 300712
- Наявність: 0
- Виробник: DoDo
-
108 грн
Складаючи якісні картонні деталі, дитина розвиває увагу, логіку, терпіння та дрібну моторику, а також тренує пам’ять та спостережливість. Готова картина з чарівною русалочкою надихає на творчі історії та цікаві ігри після збирання. Пазл чудово підходить для самостійної гри, сімейного дозвілля чи заняття в дитячому садочку.
Подаруйте дитині радість відкриття світу головоломок разом із пазлом Dodo «Русалонька»!
| Характеристики | |
| Вікова група | від 4 років |
| Вес | 0,18 кг |
| Вид іграшки | Пазл |
| Дитячий вік | від 4 років |
| Кількість деталей | 60 елементів |
| Кількість деталей (шт.) | 60 елементів |
| Кількість предметів в наборі | 60 елементів |
| Категория товара | Пазли |
| Матеріали | картон |
| Материал | картон |
| Производитель | DoDo |
| Размер | 24х4х18 см |
| Розмір | 23х32 см |
| Розміри | 23х32 см |
| Розміри упаковки | 24х4х18 см |
| Страна производитель | Україна |
| Страна регистрации | Україна |
| Страна регистрации бренда | Україна |
| Страна-производитель товара | Україна |
| Тематика | Розважальні |
| Тип | Пазл |
| Упаковка | картонна коробка |
| Возраст | від 4 років |





















