Набір для творчості Strateg Щаслива бджілка 31106
- Наявність: 10
- Виробник: Strateg
-
314 грн
Створіть яскраву об’ємну картину власноруч! Набір для творчості «Щаслива бджілка» допомагає дитині зануритися у світ фантазії та створити кольорову композицію з повітряного пластиліну. У наборі є чорне полотно — основа, на якому поступово формується майбутня картина. Для зручності передбачено трафарет на окремому картоні, що допомагає легко відтворити сюжет і правильно розмістити деталі. Дитина може комбінувати кольори, формувати елементи та створювати об’ємний малюнок власними руками. Готова робота стане яскравою прикрасою дитячої кімнати або особливим сувеніром, зробленим власноруч. У наборі є все необхідне: полотно, повітряний пластилін, інструменти для роботи та інструкція.
Вік: 5+
Розмір коробки: 40 x 40 x 1,7 см
Вага: 655 г ±10г
| Характеристики | |
| Вікова група | від 5 років |
| Вага (г) | 600 |
| Вага (кг) | 0,6 |
| Вага в упаковці, кг | 0,6 |
| Вага, г | 600 |
| Вес | 0,6 кг |
| Вид іграшки | Картина для ліплення |
| Висота (см) | 2 |
| Висота в упаковці (см) | 2 |
| Глибина в упаковці (см) | 40 |
| Дитячий вік | від 5 років |
| Довжина (см) | 40 |
| Категория товара | Різні набори для дитячої творчості |
| Комплект постачання | полотно, повітр.пластилін-30шт, інструмент-3шт, ін |
| Комплектація | полотно, повітр.пластилін-30шт, інструмент-3шт, ін |
| Комплектація | полотно, повітр.пластилін-30шт, інструмент-3шт, ін |
| Матеріали | комбіновані матеріали |
| Материал | комбіновані матеріали |
| Орієнтація | Квадрат |
| Ориентация картини | Квадрат |
| Производитель | Strateg |
| Рівень складності | 3 |
| Размер | 40х40х2 см |
| Розмір | 40х40 см |
| Розміри | 40х40 см |
| Розміри упаковки | 40х40х2 см |
| Страна производитель | Україна |
| Страна регистрации | Україна |
| Страна регистрации бренда | Україна |
| Страна-производитель товара | Україна |
| Тип | Картина для ліплення |
| Упаковка | термоплівка |
| Цвет | 0,6 |
| Ширина (см) | 40 |
| Ширина в упаковці (см) | 40 |
| Возраст | від 5 років |
















