Код: 00000720771
Артикул: MEL-03-01U
Крейда DankoToys для малювання на асфальті відерце 16 штук MEL-03-01U
- Наявність: 102
- Виробник: Danko Toys
-
133 грн
-
+
Гарантія на товар від виробника. Оплату можна здійснити готівкою, карткою або післяплатою в момент отримання товару.
Крейда 16 шт. у банці - незамінний вуличний атрибут,
який посприяє творчому розвитку Вашої дитини.
Крейда для асфальту буде прекрасним помічником, щоб урізноманітнити прогулянку, і навчитися малювати великі, кольорові картинки на асфальті.
У наборі 16 крейди.
У зручній упаковці легко переносити і зберігати крейду.
Купити Крейду 16 шт. в банці Ви можете в інтернет-магазині дитячих іграшок.
Для отримання більш детальної інформації зверніться до наших менеджерів, зателефонувавши або написавши нам.
який посприяє творчому розвитку Вашої дитини.
Крейда для асфальту буде прекрасним помічником, щоб урізноманітнити прогулянку, і навчитися малювати великі, кольорові картинки на асфальті.
У наборі 16 крейди.
У зручній упаковці легко переносити і зберігати крейду.
Купити Крейду 16 шт. в банці Ви можете в інтернет-магазині дитячих іграшок.
Для отримання більш детальної інформації зверніться до наших менеджерів, зателефонувавши або написавши нам.
| Характеристики | |
| Вікова група | від 3 років |
| Вага (г) | 700 |
| Вага (кг) | 0,7 |
| Вага в упаковці, кг | 0,7 |
| Вага, г | 700 |
| Вес | 0,7 кг |
| Вид іграшки | Крейда |
| Висота (см) | 12 |
| Висота в упаковці (см) | 12 |
| Гарантия | 14 днів |
| Глибина в упаковці (см) | 13 |
| Дитячий вік | від 3 років |
| Довжина (см) | 13 |
| Кількість деталей | 16 |
| Кількість деталей (шт.) | 16 |
| Кількість предметів в наборі | 16 |
| Категория товара | Набори для малювання |
| Количество штук в упаковке (ящике) | 12 |
| Пол | Для всіх |
| Производитель | Danko Toys |
| Размер | 13х13х12 см |
| Розміри упаковки | 13х13х12 см |
| Стать дитини | Для всіх |
| Страна производитель | Україна |
| Страна регистрации | Україна |
| Страна регистрации бренда | Україна |
| Страна-производитель товара | Україна |
| Тип | Крейда |
| Упаковка | відро |
| Цвет | 0,7 |
| Ширина (см) | 13 |
| Ширина в упаковці (см) | 13 |
| Возраст | від 3 років |







