Конструктор транспорт 12 деталей у контейнері магнітний XH8893
- Наявність: 2
- Виробник: Без бренду
-
946 грн
Для дітей від 3 років
Розмір упаковки 21X17X30 см
Конструктор магнітний транспорт, 12 дет. у контейнері - це творчий набір, який дозволяє дітям побудувати один великий транспортний засіб. Завдяки 29 магнітним елементам діти можуть з'єднувати різні деталі і створювати транспортні засоби будь-яких форм і конфігурацій.
| Характеристики | |
| Вікова група | від 3 років |
| Вага (г) | 660 |
| Вага (кг) | 0,66 |
| Вага в упаковці, кг | 0,66 |
| Вага, г | 660 |
| Вес | 0,66 кг |
| Вид іграшки | Конструктор |
| Висота (см) | 17 |
| Висота в упаковці (см) | 17 |
| Глибина в упаковці (см) | 29 |
| Дитячий вік | від 3 років |
| Довжина (см) | 29 |
| Кількість деталей | 12 |
| Кількість деталей (шт.) | 12 |
| Кількість предметів в наборі | 12 |
| Категория товара | Магнітні конструктори |
| Матеріали | безпечний пластик |
| Материал | безпечний пластик |
| Производитель | Без бренду |
| Размер | 29х20х17 см |
| Розміри упаковки | 29х20х17 см |
| Страна производитель | Китай |
| Страна регистрации | Китай |
| Страна регистрации бренда | Китай |
| Страна-производитель товара | Китай |
| Тематика | Магнітний |
| Тип | Конструктор |
| Упаковка | валіза |
| Цвет | 0,66 |
| Ширина (см) | 20 |
| Ширина в упаковці (см) | 20 |
| Возраст | від 3 років |




















