Код: 00000070638
Артикул: 11604
Конструктор "Подруги" 787 подітий. 11604
- Наявність: 2
- Виробник: YG TOYS
-
2171 грн
-
+
Гарантія на товар від виробника. Оплату можна здійснити готівкою, карткою або післяплатою в момент отримання товару.
Конструктор "Подруги" 787 подітий.
| Характеристики | |
| Вікова група | від 6 років |
| Вага (г) | 1500 |
| Вага (кг) | 1,5 |
| Вага в упаковці, кг | 1,5 |
| Вага, г | 1500 |
| Вес | 1,5 кг |
| Вид іграшки | Конструктор |
| Висота (см) | 8 |
| Висота в упаковці (см) | 8 |
| Глибина в упаковці (см) | 53 |
| Дитячий вік | від 6 років |
| Довжина (см) | 53 |
| Кількість деталей | 787 |
| Кількість деталей (шт.) | 787 |
| Кількість предметів в наборі | 787 |
| Категория товара | Лего сумісні конструктори |
| Матеріали | пластмаса |
| Материал | пластмаса |
| Производитель | YG TOYS |
| Размер | 53х31х8 см |
| Розміри упаковки | 53х31х8 см |
| Страна производитель | Китай |
| Страна-производитель товара | Китай |
| Тип | Конструктор |
| Упаковка | картонна коробка |
| Цвет | 1,5 |
| Ширина (см) | 31 |
| Ширина в упаковці (см) | 31 |
| Возраст | від 6 років |







