Конструктор Сміттєвоз 112 деталей розбірний інерційний світло звук 3203-4
- Наявність: 2
- Виробник: Без бренду
-
620 грн
Сміттєвоз оснащений інерційним двигуном, має світлові та звукові ефекти. Крім збірки, дитина може взаємодіяти з рухомими елементами, такими як підйомний механізм для баків або відкидний кузов, що імітує процес завантаження та вивантаження мусора.
Деталі виготовлені з міцного, безпечного для дітей пластику. Робота з дрібними деталями, гвинтами та інструментами чудово тренує дрібну моторику рук, спритність та координацію рухів.
Вік: 3+
Розмір упакування: 29Х10Х19 см
| Характеристики | |
| Вікова група | від 3 років |
| Вага (г) | 860 |
| Вага (кг) | 0,86 |
| Вага в упаковці, кг | 0,86 |
| Вага, г | 860 |
| Вес | 0,86 кг |
| Вид іграшки | Конструктор |
| Висота (см) | 29 |
| Висота в упаковці (см) | 29 |
| Глибина в упаковці (см) | 9 |
| Дитячий вік | від 3 років |
| Довжина (см) | 9 |
| Кількість деталей | 112 |
| Кількість деталей (шт.) | 112 |
| Кількість предметів в наборі | 112 |
| Категория товара | Інші конструктори |
| Матеріали | безпечний пластик |
| Материал | безпечний пластик |
| Производитель | Без бренду |
| Размер | 29х9х20 см |
| Розміри упаковки | 29х9х20 см |
| Страна производитель | Китай |
| Страна регистрации | Китай |
| Страна регистрации бренда | Китай |
| Страна-производитель товара | Китай |
| Тематика | Машинки |
| Тип | Конструктор |
| Упаковка | валіза |
| Цвет | 0,86 |
| Ширина (см) | 20 |
| Ширина в упаковці (см) | 20 |
| Возраст | від 3 років |



















