Конструктор "Лідер" №9 450 деталей у пакеті 1937
- Наявність: 0
- Виробник: ColorPlast
-
1449 грн
Виробник може змінювати кольорову гаму товару без попередження. Наявність кольорів уточнюйте у менеджера компанії.
| Характеристики | |
| Вага в упаковці, кг | 3,7 |
| Вага, г | 3700 |
| Вес | 3,7 кг |
| Висота в упаковці (см) | 23 |
| Гарантия | 14 днів |
| Глибина в упаковці (см) | 23 |
| Дитячий вік | від 3 років |
| Кількість деталей | 450 |
| Категория товара | Блокові конструктори |
| Количество штук в упаковке (ящике) | 2 |
| Материал | пластик |
| Пол | Для всіх |
| Производитель | ColorPlast |
| Размер | 23х70х23 см |
| Розміри упаковки | 23х70х23 см |
| Стать дитини | Для всіх |
| Страна производитель | Україна |
| Страна регистрации | Україна |
| Страна регистрации бренда | Україна |
| Страна-производитель товара | Україна |
| Тип | Конструктор |
| Упаковка | полиэтилен |
| Цвет | 3,7 |
| Ширина в упаковці (см) | 70 |
| Возраст | від 3 років |

















