Код: 00000080490
Артикул: X633-2
Конструктор металевий "Трактор" 137дет X633-2 р.28*20*4см X633-2
- Наявність: 1
- Виробник: YG TOYS
-
240 грн
-
+
Гарантія на товар від виробника. Оплату можна здійснити готівкою, карткою або післяплатою в момент отримання товару.
Конструктор металевий "Трактор" 137дет X633-2 р.28*20*4см
| Характеристики | |
| Вікова група | від 6 років |
| Вага (г) | 300 |
| Вага (кг) | 0,3 |
| Вага в упаковці, кг | 0,3 |
| Вага, г | 300 |
| Вес | 0,3 кг |
| Вид іграшки | Конструктор |
| Висота (см) | 4 |
| Висота в упаковці (см) | 4 |
| Глибина в упаковці (см) | 28 |
| Дитячий вік | від 6 років |
| Довжина (см) | 28 |
| Кількість деталей | 137 |
| Кількість деталей (шт.) | 137 |
| Кількість предметів в наборі | 137 |
| Категория товара | Металеві конструктори |
| Матеріали | метал, комбіновані матеріали |
| Материал | метал, комбіновані матеріали |
| Производитель | YG TOYS |
| Размер | 28х20х4 см |
| Розміри упаковки | 28х20х4 см |
| Страна производитель | Китай |
| Страна-производитель товара | Китай |
| Тип | Конструктор |
| Упаковка | картонна коробка |
| Цвет | 0,3 |
| Ширина (см) | 20 |
| Ширина в упаковці (см) | 20 |
| Возраст | від 6 років |








