Код: 00000011812
Артикул: 1-220
Конструктор "Лідер" №2 (80 деталей) 1-220
- Наявність: 17
- Виробник: ColorPlast
-
298 грн
-
+
Гарантія на товар від виробника. Оплату можна здійснити готівкою, карткою або післяплатою в момент отримання товару.
Конструктор Лідер №2 - це великий набір, що складається з різнокольорових блоків, які з'єднуються між собою за принципом "шип-паз", а також додаткових елементів, як-от віконні блоки, елементи даху, маленькі парканчики, вуличні знаки дорожнього руху, машинки і навіть симпатичні мініатюрні фігурки звіряток. Така різноманітність "будівельних матеріалів" дасть змогу дитині сконструювати будинки будь-якої форми та складності. Конструктор виготовлений з якісного пластику, без шкідливих для здоров'я домішок, абсолютно безпечний для здоров'я дитини. У комплекті: 80 деталей. Виробник може змінювати кольорову гаму товару без попередження. Наявність кольорів уточнюйте у менеджера компанії.
| Характеристики | |
| Вікова група | від 3 років |
| Вага (г) | 600 |
| Вага (кг) | 0,6 |
| Вага в упаковці, кг | 0,6 |
| Вага, г | 600 |
| Вес | 0,6 кг |
| Вид іграшки | Конструктор |
| Висота (см) | 15 |
| Висота в упаковці (см) | 15 |
| Глибина в упаковці (см) | 30 |
| Дитячий вік | від 3 років |
| Довжина (см) | 30 |
| Кількість деталей | 80 |
| Кількість деталей (шт.) | 80 |
| Кількість предметів в наборі | 80 |
| Категория товара | Металеві конструктори |
| Количество штук в упаковке (ящике) | 10 |
| Матеріали | полімерні матеріали |
| Материал | полімерні матеріали |
| Пол | Для всіх |
| Производитель | ColorPlast |
| Размер | 30х15х15 см |
| Розміри упаковки | 30х15х15 см |
| Стать дитини | Для всіх |
| Страна производитель | Україна |
| Страна регистрации | Україна |
| Страна регистрации бренда | Україна |
| Страна-производитель товара | Україна |
| Тематика | Розвиваючі |
| Тип | Конструктор |
| Упаковка | пакет |
| Цвет | 0,6 |
| Ширина (см) | 15 |
| Ширина в упаковці (см) | 15 |
| Возраст | від 3 років |











