Конструктор дитячий Маєток (115 дет.) 4820041671092 Юника 71092
- Наявність: 4
- Виробник: ЮНІКА
-
1274 грн
Конструктор Юніка Маєток
Конструктор «Юніка Маєток» складається з 115 деталей.
Характеристики
- Назва: Конструктор Юніка Маєток
- Кількість деталей: 115
Примітка
Опис містить лише відомі характеристики.
| Характеристики | |
| Вікова група | від 3 років |
| Вага (г) | 2300 |
| Вага (кг) | 2,3 |
| Вага в упаковці, кг | 2,3 |
| Вага, г | 2300 |
| Вес | 2,3 кг |
| Вид іграшки | Конструктор |
| Висота (см) | 60 |
| Висота в упаковці (см) | 60 |
| Глибина в упаковці (см) | 20 |
| Дитячий вік | від 3 років |
| Довжина (см) | 20 |
| Кількість деталей | 115 |
| Кількість деталей (шт.) | 115 |
| Кількість предметів в наборі | 115 |
| Категория товара | Блокові конструктори |
| Матеріали | пластик |
| Материал | пластик |
| Производитель | Юніка |
| Размер | 20х20х60 см |
| Розміри упаковки | 20х20х60 см |
| Страна производитель | Україна |
| Страна регистрации | Україна |
| Страна регистрации бренда | Україна |
| Страна-производитель товара | Україна |
| Тип | Конструктор |
| Упаковка | сумка |
| Цвет | 2,3 |
| Ширина (см) | 20 |
| Ширина в упаковці (см) | 20 |
| Возраст | від 3 років |

















