Код: 00000010084
Артикул: 116/7
Конструктор "Mini Blocks №7" 50 деталей у коробочці Бамсик 116/7
- Наявність: 38
- Виробник: Bamsik
-
144 грн
-
+
Гарантія на товар від виробника. Оплату можна здійснити готівкою, карткою або післяплатою в момент отримання товару.
Конструктор "Mini Blocks №7" (50 деталей у коробочці) Бамсик Товари орієнтовані на дітей від трьох років і є чудовим доповненням розвитку та дозвілля малюка, а саме: дитячі машинки, вантажівки, машинки спец. техніки, набори будівельних конструкторів, пірамідки, кубики, пісочні набори, набори дитячого посуду, кеглі для боулінгу та багато іншого для загального розвитку дітей.
| Характеристики | |
| Вікова група | від 3 років |
| Вага (г) | 100 |
| Вага (кг) | 0,1 |
| Вага в упаковці, кг | 0,1 |
| Вага, г | 100 |
| Вес | 0,1 кг |
| Вид іграшки | Конструктор |
| Висота (см) | 6 |
| Висота в упаковці (см) | 6 |
| Глибина в упаковці (см) | 15 |
| Дитячий вік | від 3 років |
| Довжина (см) | 15 |
| Кількість деталей | 50 |
| Кількість деталей (шт.) | 50 |
| Кількість предметів в наборі | 50 |
| Категория товара | Блокові конструктори |
| Матеріали | комбинированный |
| Материал | комбинированный |
| Производитель | Bamsik |
| Размер | 15х10х6 см |
| Розміри упаковки | 15х10х6 см |
| Страна производитель | Україна |
| Страна регистрации | Україна |
| Страна регистрации бренда | Україна |
| Страна-производитель товара | Україна |
| Тип | Конструктор |
| Упаковка | коробка |
| Цвет | 0,1 |
| Ширина (см) | 10 |
| Ширина в упаковці (см) | 10 |
| Возраст | від 3 років |









