Код: 00000071414
Артикул: 11205
Конструктор "CITIES" "Повітряна поліція: патрульний літак" 66 деталей 11205
- Наявність: 0
- Виробник: LARI
-
146 грн
-
+
Гарантія на товар від виробника. Оплату можна здійснити готівкою, карткою або післяплатою в момент отримання товару.
Конструктор "CITIES" "Повітряна поліція: патрульний літак" 66 деталей
| Характеристики | |
| Вікова група | від 6 років |
| Вага (г) | 150 |
| Вага (кг) | 0,15 |
| Вага в упаковці, кг | 0,15 |
| Вага, г | 150 |
| Вес | 0,15 кг |
| Вид іграшки | Конструктор |
| Висота (см) | 5 |
| Висота в упаковці (см) | 5 |
| Гарантия | 14 днів |
| Глибина в упаковці (см) | 19 |
| Дитячий вік | від 6 років |
| Довжина (см) | 19 |
| Кількість деталей | 66 |
| Кількість деталей (шт.) | 66 |
| Кількість предметів в наборі | 66 |
| Категория товара | Лего сумісні конструктори |
| Материал | пластик |
| Пол | Для хлопчиків |
| Производитель | LARI |
| Размер | 19х17х5 см |
| Розміри упаковки | 19х17х5 см |
| Стать дитини | Для хлопчиків |
| Страна производитель | Китай |
| Страна-производитель товара | Китай |
| Тип | Конструктор |
| Упаковка | картонна коробка |
| Цвет | 0,15 |
| Ширина (см) | 17 |
| Ширина в упаковці (см) | 17 |
| Возраст | від 6 років |








