Конструктор "Міське життя" 103
- Наявність: 6
- Виробник: Bamsik
-
345 грн
Виробник Україна
Розмір 1 деталі 6 х 6 см Виробник може змінювати кольорову гаму товару без попередження. Наявність кольорів уточнюйте у менеджера компанії.
| Характеристики | |
| Вікова група | від 3 років |
| Вага (г) | 650 |
| Вага (кг) | 0,65 |
| Вага в упаковці, кг | 0,65 |
| Вага, г | 650 |
| Вес | 0,65 кг |
| Вид іграшки | Конструктор |
| Висота (см) | 19 |
| Висота в упаковці (см) | 19 |
| Глибина в упаковці (см) | 31 |
| Дитячий вік | від 3 років |
| Довжина (см) | 31 |
| Звукoвыe эффeкты | ні |
| Кількість деталей | 36 |
| Кількість деталей (шт.) | 36 |
| Кількість предметів в наборі | 36 |
| Категория товара | Блокові конструктори |
| Количество штук в упаковке (ящике) | 6 шт |
| Матеріали | пластмаса, комбіновані матеріали |
| Материал | пластмаса, комбіновані матеріали |
| Пол | Для всіх |
| Производитель | Bamsik |
| Размер | 31х19х19 см |
| Розміри упаковки | 31х19х19 см |
| Свeтoвыe эффeкты | ні |
| Стать дитини | Для всіх |
| Страна производитель | Україна |
| Страна регистрации | Україна |
| Страна регистрации бренда | Україна |
| Страна-производитель товара | Україна |
| Тематика | Блокові |
| Тип | Конструктор |
| Упаковка | сітка |
| Цвет | 0,65 |
| Ширина (см) | 19 |
| Ширина в упаковці (см) | 19 |
| Возраст | від 3 років |

















