Конструктор "Брікс" бджола Tigres 85 елементів 40005
- Наявність: 7
- Виробник: Tigres
-
118 грн
В комплекті 85 яскравих і різнокольорових елементів, які легко з'єднуються між собою
Виготовлений з високоякісного та безпечного пластику, безпечного для дітей
Різноманітні форми та розміри деталей дозволяють створювати безліч конструкцій
Підходить для дітей від 3 років і старше
Сприяє розвитку логічного мислення, концентрації та просторового мислення
Цей конструктор стане чудовим подарунком для будь-якої дитини. Він забезпечить години захопливої гри, під час якої діти зможуть створювати власні унікальні конструкції та втілювати свої фантазії в життя.
| Характеристики | |
| Вікова група | від 3 років |
| Вага (г) | 200 |
| Вага (кг) | 0,2 |
| Вага в упаковці, кг | 0,2 |
| Вага, г | 200 |
| Вес | 0,2 кг |
| Вид іграшки | Конструктор |
| Висота (см) | 8 |
| Висота в упаковці (см) | 8 |
| Глибина в упаковці (см) | 15 |
| Дитячий вік | від 3 років |
| Довжина (см) | 15 |
| Кількість деталей | 85 |
| Кількість деталей (шт.) | 85 |
| Кількість предметів в наборі | 85 |
| Категория товара | Блокові конструктори |
| Матеріали | полімерні матеріали |
| Материал | полімерні матеріали |
| Пол | Для всіх |
| Производитель | Tigres |
| Размер | 15х23х8 см |
| Розміри упаковки | 15х23х8 см |
| Стать дитини | Для всіх |
| Страна производитель | Україна |
| Страна-производитель товара | Україна |
| Тематика | Розвиваючі |
| Тип | Конструктор |
| Упаковка | пакет |
| Цвет | 0,2 |
| Ширина (см) | 23 |
| Ширина в упаковці (см) | 23 |
| Возраст | від 3 років |

















