Конструктор Бамсик Цеглинки №2 пластиковий 115/20
- Наявність: 12
- Виробник: Bamsik
-
461 грн
Конструктор Бамсик — Цеглинки №2 (пластиковий)
Опис
Конструктор Бамсик, модель Цеглинки №2, виконаний у пластиковому виконанні. Набір складається з елементів у вигляді цеглинок для складання конструкцій.
Характеристики
- Бренд: Бамсик
- Модель: Цеглинки №2
- Матеріал: пластик
- Тип: конструктор (цеглинки)
| Характеристики | |
| Вікова група | від 3 років |
| Вага (г) | 860 |
| Вага (кг) | 0,86 |
| Вага в упаковці, кг | 0,86 |
| Вага, г | 860 |
| Вес | 0,86 кг |
| Вид іграшки | Конструктор |
| Висота (см) | 13 |
| Висота в упаковці (см) | 13 |
| Глибина в упаковці (см) | 40 |
| Дитячий вік | від 3 років |
| Довжина (см) | 40 |
| Кількість деталей | 40 |
| Кількість деталей (шт.) | 40 |
| Кількість предметів в наборі | 40 |
| Категория товара | Блокові конструктори |
| Матеріали | пластмаса, комбіновані матеріали |
| Материал | пластмаса, комбіновані матеріали |
| Производитель | Bamsik |
| Размер | 40х13х13 см |
| Розміри упаковки | 40х13х13 см |
| Страна производитель | Україна |
| Страна регистрации | Україна |
| Страна регистрации бренда | Україна |
| Страна-производитель товара | Україна |
| Тематика | Розвиваючі |
| Тип | Конструктор |
| Упаковка | пакет |
| Цвет | 0,86 |
| Ширина (см) | 13 |
| Ширина в упаковці (см) | 13 |
| Возраст | від 3 років |

















